Telefon:777 840 315

Recenze lokátorů

Helmer LK701

Dětské hodinky s GPS lokátorem, s možností volání,
slouží ke kontrole pohybu Vašich dětí.


Nyní za zaváděcí cenu 2.790 Kč s DPH

Za tuto cenu lze hodinky objednat ZDE. Do pole poznámka v objednávce je nutné zadat slevový kód: SLEVA701promo17

Jak Fungují?

Přístroj využívá signálu GSM/GPRS sítí a GPS satelitů. Zařízení umožňuje sledování a lokalizaci dětí s určením přesné polohy pomocí GPS a následném zaslání informací a přesných souřadnic do mobilní aplikace. Pro zajištění bezproblémové funkčnosti hodinek se doporučuje využít SIM karty, která umí odesílat SMS + datový tarif. Maximální spotřeba dat je u hodinek spočítána na 30MB/měsíc.

Instalace SIM karty

Instalace SIM karty je velice jednoduchá. Stačí zasunout SIM kartu ve velikosti micro do slotu pod baterií, vrátit baterii na původní místo a přidělat kryt hodinek za pomoci šroubováčku, který je součástí balení.

Nabíjení hodinek

Nabíjení hodinek je z principu velice jednoduché. Za pomocí nabíječky ve tvaru kolíčku lze hodinky dobíjet bez nutnosti sundávat zadní kryt. Nabíjení lze provádět přes USB adaptér, nebo USB výstup v počítači.

Sledování a ovládání hodinek pomocí mobilní aplikace

Hodinky lze ovládat a sledovat pomocí mobilní aplikace, kterou lze stáhnout pomocí QR kódu, popř. z databáze Obchod Play. K dispozici jsou verze pro Android i IOS.

Funkce aplikace

Real-time tracking
V podstatě nejspolehlivější a nejpřesnější zjištění okamžité polohy hodinek. Poloha hodinek se aktualizuje každých 15 vteřin a Vy tak můžete sledovat pohyb Vašeho dítěte On-line.
(různé způsoby pohledů do map aplikace)

Historical
Možnost zobrazení pozicí hodinek za vybraný časový interval.

Geofence
Umožňuje nastavit území, které když hodinky opustí, anebo do něj vstoupí, odešle SMS informaci na hlavní monitorovací číslo „Main monitoring number“

Settings

About the device – informace o hodinkách
Change password – umožní změnit heslo pro přístup do aplikace
Interval for uploading GPS location data – nastaví interval odesílání dat o GPS pozici. Na výběr možnosti: každých 30 s (výdrž baterie hodinek je pak 6 hodin), 10 min. (80 h), 60 min. (120 h)
Main monitoring number – zadané tel. číslo, na které hodinky posílají důležité upozornění, např. o blížícím se vybití baterie, nebo o opuštění Geofence.
Emergency number – Na tato čísla se hodinky dovolají po stisknutí tlačítek hodinek, nazvaných DAD, resp. Mom
Monitor call – po zadání Vašeho tel. čísla a potvrzení OK, hodinky po chvíli zavolají na Váš mobilní telefon. Po přijmutí hovoru můžete poslouchat zvuky v okolí hodinek.

Technické specifikace

– podporované sítě: GSM / GPRS
– GSM frekvence: 850/900/1800/1900
– poziční přesnost: 5m (např. při špatném počasí může být přesnost horší)
– životnost baterie: 72 hodin v pohotovostním režimu, 48 hodin, pokud lokátor odesílá informace o svojí poloze každých 10 min.
– typ baterie: dobíjecí 3,7 V 400 mAh Li-Ion akumulátor
– pracovní teplota: –20 až 55 °C
– rozměry: 45×32×12 mm
– váha: 39 g
– vodotěsnost: IP 54
– vhodné pro děti od 3 let

O značce Helmer:

Helmer™ je registrovanou obchodní značkou, její vlastník spolupracuje s předními výrobci GPS sledovacích zařízení. Značka Helmer je tak umisťována na originální produkty, u kterých probíhá důsledná výstupní kontrola kvality a funkčnosti. Nákupem lokátoru Helmer předejdete koupi laciné, čínské, často nefunkční napodobeniny.