Telefon:777 840 315

GPS lokátor Helmer LK 510 + Powerbank

GPS lokátor pro sledování cenností s extra dlouhou výdrží až 50 dní. Lokátor lze použít i jako Powerbanku pro Váš mobilní telefon, či jako svítilnu.

Jak Funguje?
Přístroj využívá signálu GSM/GPRS sítí a GPS satelitů. Zařízení umožňuje sledování a lokalizaci objektů s určením přesné polohy pomocí GPS a následném zaslání informací a přesných souřadnic do mobilní aplikace. Pro zajištění bezproblémové funkčnosti lokátoru se doporučuje využít SIM karty, která umí odesílat SMS + datový tarif. Maximální spotřeba dat je u lokátoru spočítána na 30 MB/měsíc.
Lokátor Vám rovněž na vyžádání dokáže odeslat SMS s linkem do mapy, kde se právě nachází, bez nutnosti používat mobilní aplikaci a datovou SIM kartu.

Sledování a ovládání lokátoru pomocí mobilní aplikace
Lokátor lze ovládat a sledovat pomocí mobilní aplikace, kterou lze stáhnout pomocí QR kódu, popř. z databáze Obchod Play. K dispozici jsou verze pro Android i IOS.

Funkce aplikace

Real-time tracking
V podstatě nejspolehlivější a nejpřesnější zjištění okamžité polohy lokátoru. Poloha lokátoru se aktualizuje každých 15 vteřin a Vy tak můžete sledovat jeho pohyb On-line.

Historical
Možnost zobrazení pozicí lokátoru za vybraný časový interval.

Geofence
Umožňuje nastavit území, které když lokátor opustí, odešle SMS informaci na hlavní monitorovací číslo „Main monitoring number“

Settings
Change password – umožní změnit heslo pro přístup do aplikace
Interval for uploading GPS location data – nastaví interval odesílání dat o GPS pozici. Na výběr možnosti: výběr možnosti: každých 30s (výdrž baterie je pak 72 hodin), 10 min. (30 dní), 60 min. (50 dní)
Main monitoring number- zadané tel. číslo, na které hodinky posílají důležité upozornění, např. o blížícím se vybití baterie, nebo o opuštění Geofence.
Arms –lokátor umí odeslat varování, v případě, že detekuje otřesy, nebo zvuky ve svém okolí

Technické specifikace
- podporované sítě: GSM / GPRS
- GSM frekvence: 850 / 900 / 1800 / 1900
- poziční přesnost: 10-15m (např. při špatném počasí může být přesnost horší)
- výdrž baterie: Až 50 dní ve stand-by
- typ baterie: dobíjecí 3,7 V 4500 mAh Li-Ion akumulátor
- pracovní teplota: –20 až 70 °C
- rozměry: 122×51×25 mm
- váha: 130 g
- vodotěsnost: IP 54

Obsah balení
- Lokátor
- USB nabíječka
- Držák
- Magnet
- Uživatelský manuál

O značce Helmer:
Helmer™ je registrovanou obchodní značkou, její vlastník spolupracuje s předními výrobci GPS sledovacích zařízení. Značka Helmer je tak umisťována na originální produkty, u kterých probíhá důsledná výstupní kontrola kvality a funkčnosti. Nákupem lokátoru Helmer předejdete koupi laciné, čínské, často nefunkční napodobeniny.